Augalai

Augalai

Kai kurie prekių paveikslėliai yra tik informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo parduodamo augalo. Augalas gali būti atvaizduotas jų brandoje ar žydėjimo metu. Realus parduodamo sodinuko dydis yra aprašytas aprašyme. Kadangi prekyba vykdoma ir medelyne tiesiogiai, retais atvejais gali atsitikti taip, kad prekių likučio nebeliko. Tuo atveju, mes Jums pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime pinigus. Galite tiesiog, prieš apmokėdami sąskaitą, paklausti, ar visos Jūsų užsakytos prekės yra. Taip pat atsakysime į visus Jus dominančius klausimus apie jūsų pasirinktą prekę, jei pateiktos informacijos per mažai. 

Rasta 260 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 260 prekės(-ių)
Aktyvūs filtrai

Alyvos vengrinės

 Syringa josikaea Krūmas platus, tvirtomis tiesiomis šakomis, užauga iki 4 m aukščio.  Birželį žydi violetiniais žiedais, kurie išsidėstę siauromis, ilgomis iki 15 cm kekėmis. Žiedai labai stipriai kvepia. Dirvą mėgsta derlingą, nesunkią. 

Kaina 0,00 €
Daugiau
Išparduota

Beržas karpotasis

Betula pendula Vienas didžiausių ir gražiausių Lietuvoje augančių medžių, pasiekiantis 15-25 metrų aukštį. Šakos nusvirusios, tad dėl savo puošnios išvaizdos jau nuo seno pamėgtas kaip parkų medis. Suloje gausu vitamino C, gliukozės, kalio, kalcio, magnio bei kitokių organizmui vertingų medžiagų. Ji padeda iš organizmo pašalinti susidariusius akmenis,...

Kaina 0,00 €
Daugiau
Išparduota

Sekite mus Facebook'e